ЩО ПОДАРУВАТИ НА ХРЕСТИНИ

ЩО ПОДАРУВАТИ НА ХРЕСТИНИ

Хрестини вважаються одним із найголовніших свят в житті не тільки дитини, але і його батьків. Адже саме в цей день він з'єднується із Богом. Перед батьками стоїть важливий вибір – хто буде хрещеними батьком та матір'ю їх малюкові? Але після того, як дорослі все-таки визначаться з ними, повідомлять їм про цю радісну новину, голова починає боліти у інших. Тепер хресні батьки губляться в здогадах, що краще подарувати своєму хрещенику або хрещениці на хрестини. Допомогти з вирішенням цієї проблеми можуть консультанти інтернет-магазину M39.com.ua.

Дитяча метрика з дерева

Найпоширенішим подарунком вважається дитяча метрика, яка представляє собою творчу підробку, де відображені всі самі пам'ятні цифри, що стосуються малюка: дата народження, вага, зріст. Дерев'яна метрика може бути виконана в самих різних формах та розмірах.


ЩО ПОДАРУВАТИ НА ХРЕСТИНИ ▷ Майстерня подарунків

В асортименті магазину представлені метрики із дерева, деякі моделі з яких комбінуються фоторамками й іншими декоративними елементами (підвісками, візерунками тощо.). В залежності від побажань клієнта можна підібрати підробку, яка різниться розмірами, формами (прямокутна, квадратна, овальна, фігуриста), кольором. Також вибрати метрику можна в залежності від того, хто народився, дівчинка, хлопчик чи може навіть двійня. Виготовляється такий декор із екологічно чистого матеріалу – дереву. За бажанням замовника одна й та ж модель може фарбуватися в різні кольори.

ЩО ПОДАРУВАТИ НА ХРЕСТИНИ ▷ Майстерня подарунків


Дитячі рамочки у вигляді ангелочка

Другим варіантом вдалого презенту на таке свято прийнято вважати фоторамку. Особливо великим попитом користуються дитячі рамки янголята. На божественне створіння наноситься ім'я малюка, що символізує його важливий прихід в цей світ. Рамка може мати різну форму й розмір. Все залежить від бажання самого клієнта.

ЩО ПОДАРУВАТИ НА ХРЕСТИНИ ▷ Майстерня подарунків


Коробка для алкоголю з ангелочком

Не варто забувати в цей день і про батьків дитини, які витратить багато сил та часу на організацію свята. Їх також варто віддячити за те, що вони вибрали саме цих хресних для свого малюка, так як довіряють їм. Хорошим подарунком стане коробка для алкоголю з гравіюванням. На поверхню коробки можна нанести самий різний малюнок і напис, а всередину покласти пляшку елітного вина. Такий сюрприз залишиться в пам'яті на все життя, а батьки, коли будуть готуватися до поїздки на природу, можуть брати алкоголь і упаковувати його в цю коробку для зручності. Тому презент буде нагадувати їм про той самий важливий день, коли вони охрестили свого малюка. При цьому розмір коробки може змінюватися за запитом клієнта.


ЩО ПОДАРУВАТИ НА ХРЕСТИНИ ▷ Майстерня подарунків