ПОДАРУНКИ СПОРТСМЕНУ: КУПИТИ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК СПОРТСМЕНУ

ПОДАРУНКИ СПОРТСМЕНУ: КУПИТИ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК СПОРТСМЕНУ

Вибір подарунка - дуже відповідальна річ. Особливо в тих випадках, коли Ви хочете дійсно здивувати і порадувати винуватця свята. Щоб зробити дійсно приємно, треба знати чим захоплюється людина, його хобі, чому він присвячує свій вільний час. Для багатьох активних людей спорт стоїть на дуже важливому місці, а ось зробити насправді креативний подарунок спортсмену не так вже й складно.

Існує думка, що корисних спортивних речей не буває багато. З цим важко не погодитися, адже в наш час інтернет-магазини та й магазини оффлайн забиті різноманітними аксесуарами для занять спортом починаючи від різних пляшечок для води, і закінчуючи ультрамодними кросівками або гаджетами для відстеження пульсу, результатів і досягнень. Звичайно, вибір великий. На чому зупинитися залежить від сфери активності спортсмена, з одного боку, і Ваших фінансових можливостей, з іншого. Але часто важливо не тільки що ти даруєш, але і як ти подаєш свій подарунок. Адже люди - істоти емоційні, ми запам'ятовуємо часто не речі, а емоції, які ми пережили. Тому ми підготували для Вас список емоційних подарунків!

Медальниці

Медальниця - дуже крутий і незвичайний подарунок для спортсмена, який стане чудовою прикрасою в кімнаті і допоможе показати всі спортивні досягнення. Варіантів медальниць дуже багато. Є можливість зробити виріб тільки для того, щоб повісити медалі, а варіант з поличками, на які можна розмістити кубки і пам'ятні статуетки. Тримач для медалей може бути виготовлений з місцем для фото. Також можна написати ім'я або життєвий девіз спортсмена, або ж мотиваційну фразу. А найголовніше, що медальниці можуть бути найрізноманітнішого дизайну або за видами спорту: для художньої гімнастики, легкої атлетики, пауерліфтингу або бодібілдингу, карете, футболу, волейболу, кікбоксингу, танців, співу, хіп-хопу, беліденс, стріпденс, триатлону, фехтування і багатьох інших видів спорту.

 ПОДАРУНКИ СПОРТСМЕНУ: КУПИТИ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК СПОРТСМЕНУ ▷ Майстерня подарунків

Коробка з дерева

Так, m39.com.ua знає як класно подати свій подарунок. Його потрібно красиво упакувати! У нас в магазині представлено велика кількість дерев'яних коробок, особливість яких полягає в тому, що Ви можете самі вибрати дизайн, нанести будь-який напис на кришку коробки з дерева. Ми - виробник, тому без зайвих проблем можемо внести бажані зміни в дизайн за Вашими побажаннями. Це стосується як і дизайну самого гравіювання, так і розміру самої коробки, необхідних перемичок в ній або їх відсутності.

ПОДАРУНКИ СПОРТСМЕНУ: КУПИТИ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК СПОРТСМЕНУ ▷ Майстерня подарунків

Рамка для фото

Рамка для фото здається не дуже оригінальним варіантом подарунка для спортсмена, але фоторамка у виконанні m39.com.ua - це зовсім інша справа, так як ми можемо зробити будь-який напис або додати фігурку під потрібний вид спорту. Такий виріб - завжди буде виглядати нетривіально. Індивідуальний підхід Вам забезпечений!

ПОДАРУНКИ СПОРТСМЕНУ: КУПИТИ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК СПОРТСМЕНУ ▷ Майстерня подарунків