Про нас

Майстерня подарунків ;)


Декор та подарунки з дерева
Медальницы і топпери
Фоторамки та метрики
Індивідуальний дизайн
Доставка по Україні

Вибравши нашу компанію в якості постачальника дерев'яних виробів ви буде в повному спокій за поставки.
Свою діяльність ми почали в 2013 році і з тих пір лазерне різання фанери стала для нас не тільки улюбленою справою, але ще й професійної цікавою роботою!

Наші переваги!

  • ДОСВІД РОБОТИ 7 РОКІВ

За цей час ми довели до досконалості схему роботи компанії, відпрацювали основні принципи швидкої і якісної виробітку. Весь персонал залишився з відкриття провадження, а це означає що виконувати свою роботу він може і з закритими очима!

  • НАДІЙНІСТЬ

Нам довіряє не тільки роздрібний і оптовий покупець, ми успішно співпрацюємо з мережами.

Строки поставки не будуть зірвані, якщо ви прийміть рішення співпрацювати з нами.

Завжди раді новим можливостям розвиватися.

  • ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

У нашій команді тільки кращі професійні фахівці.

Весь товар проходить перевірку перед відправкою.

Наша компанія несе відповідальність за товар, що поставляється і при будь-якому нестачі готова розглядати повернення.

 

  • МОЖЛИВОСТІ

Ви можете замовити весь асортимент товару в одному місці. А якщо не знайдете у нас те, що треба, ми зробимо цей товар лічені дні спеціально для вас або вашої торгової площадки, як ексклюзив! Для нас немає нічого не можливого, адже ми володіємо всіма необхідними ресурсами для виконання навіть складних завдань

Наші основні товари

- Дерев'яні денця для кошиків, денця для в'язання з оргскла і мдф від виробника!

Товщина денець становить 3 мм; · Великий вибір форм для в'язання. Зручне основу у формі круга, овалу і квадрата, прямокутника, зірки, серця різних розмірів, а також, ялинок, кілець і інших елементів додасть міцності ваших робіт і збільшить термін експлуатації. Підстава ідеально відшліфована, виготовлене з якісного матеріалу, діаметр отворів підходить під будь-яку трикотажну пряжу.

Ми є надійним постачальником дерев'яних заготовок, тому ви можете не сумніватися в оперативності виготовлення, якісній роботі і вигідних умовах співпраці. Додатково на кожній деталі можлива гравірування візерунків, імен, малюнків з доплатою.

- Унікальні товари з дерева, у нас ви можете придбати елітну якісну іменну ключницю, спортивний медальницу для кубків і медалей під будь-який вид спорту, фоторамки з годинником, інтер'єрні годинники, дитячі фоторамки, вічні календарі!

Ми пропонуємо вам придбати такий подарунок, який буде радувати вас і ваших діточок багато років! Подивіться наші роботи, сподіваємося, ви знайдете те, що потрібно саме вам! Кожна наша робота зроблена вручну, з душею і любов'ю до вас!