ТОП ІДЕЇ СТИЛЬНОГО ДЕКОРУ ДЛЯ ДОМУ

ТОП ІДЕЇ СТИЛЬНОГО ДЕКОРУ ДЛЯ ДОМУ

Ми багато часу проводимо вдома, тому потрібно докласти зусиль, щоб атмосфера, яка панує в помешканні, нас надихала, створювала затишок, та допомагала не лише фізично відпочити, а й зарядити нас емоційно. Декоративні речі – на перший погляд не речі першої необхідності, але саме вони додають особливих атмосферних ноток. Виробник m39.com.ua пропонує Вашій увазі ТОП ідей стильно оформити помешкання, який ми склали по наших бестселерах.

Сімейне дерево з фото рамками

Сімейне дерево з фото рамками – декор, який має особливий підтекст, адже черговий раз нам нагадує, що родинні цінності завжди на першому місці. Фото в такій композиції завжди приковуватимуть погляд. У нас є величезний вибір сімейних дерев різних розмірів і видів. Ви точно зможете знайти варіант, який Вам сподобається та ідеально впишеться в інтер'єр!

ТОП ІДЕЇ СТИЛЬНОГО ДЕКОРУ ДЛЯ ДОМУ  ▷ Майстерня подарунків

Настінні панно

Настінні панно з дерева завжди виграшно виглядатимуть в будь-якому інтер’єрі. Лаконічний та ексклюзивний декор, який підніматиме настрій та додаватиме позитиву. В нашій базі понад 200 моделей різних форм та тематик такого декору.

ТОП ІДЕЇ СТИЛЬНОГО ДЕКОРУ ДЛЯ ДОМУ  ▷ Майстерня подарунків

Настінний годинник з фото рамками

Всі ми звикли, що в помешканні має бути годинник. Це надзвичайно зручно, адже допомагає легко зорієнтуватися яка година. Але тривіальні моделі вже нікого не здивують. А ось такий варіант дозволить по-новому подивитися на, здавалося б, таку звичайну річ. Може бути виконаний в різних мовах та варіаціях. 

ТОП ІДЕЇ СТИЛЬНОГО ДЕКОРУ ДЛЯ ДОМУ  ▷ Майстерня подарунків