СУЧАСНИЙ ДЕКОР ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЛЯ

СУЧАСНИЙ ДЕКОР ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЛЯ

Плануючи такий важливий захід в своєму житті, як весілля, дуже важливо продумати всі деталі. Це стосується не тільки організації весільної церемонії, оформлення образу нареченої та нареченого. Не варто забувати й про оформлення банкетного залу, в якому дуже важливу роль відіграють елементи декору. Якщо вони грамотно підібрані в одному стилі, приміщення, де буде проводитися торжество, зможе здивувати гостей своєю вишуканістю та оригінальністю. При виборі приміщення слід звертати увагу на просторі й світлі кімнати, які підтримуються в чистоті. Такі майданчики повинні бути не тільки комфортними, але й безпечними для гостей. Тому цим критеріям також слід приділяти увагу.

Не менш важливими вважаються такі декоративні елементи для прикраси та проведення весілля.

Коробки для грошей

Коробки для грошей невеликі дерев'яні вироби квадратної або прямокутної форми, які призначені для збору грошових подарунків молодятам; в асортименті представлені варіації з декоративними візерунками та вставками, які додають товару особливого значення й урочистості; клієнти можуть замовити коробки з кришкою та ті, на верхній кришці яких є отвір для грошей.


СУЧАСНИЙ ДЕКОР ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЛЯ ▷ Майстерня подарунків

Весільні монограми

Монограми – це декоративні зображення й написи ініціалів молодят, дати реєстрації їхнього шлюбу; оформлені вони в білому кольорі та також мають завитки й оригінальні вставки; можуть бути круглої, прямокутної, квадратної, ромбовидної форми або випускатися у вигляді серця.


СУЧАСНИЙ ДЕКОР ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЛЯ ▷ Майстерня подарунків

Весільні вішалки

Весільні вішалки для нареченого та нареченої використовуються під час зборів закоханої пари на весільну церемонію, на них надягають костюми, які потім красиво знімаються; вони можуть бути виконані в одному стилі або мати різний дизайн (за бажанням клієнта).


СУЧАСНИЙ ДЕКОР ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЛЯ ▷ Майстерня подарунків

Шкатулки та підставки для кілець

Шкатулки та підставки для кілець використовуються в загсі; зараз дуже модно проводити процедуру реєстрації на виїзній церемонії або безпосередньо в банкетному залі; на даний виріб кладуться кільця; вони можуть бути виконані у формі коробочки, що закривається, або відкритого серця.


СУЧАСНИЙ ДЕКОР ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЛЯ ▷ Майстерня подарунків

Надписи для весільної фотосесії

Спеціальні надписи та аксесуари для проведення фотосесії представлені прізвищем молодята, також вони можуть оформлятися дівочим прізвищем нареченої (в залежності від ідей фотографа).


СУЧАСНИЙ ДЕКОР ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВЕСІЛЛЯ ▷ Майстерня подарунків

Всі вироби, які використовуються в якості весільного декору та представлені в електронному каталозі інтернет-магазину m39.com.ua, виконані із дерева або фанери. Після чого продукція фарбується в білий колір або світлі тони, які повинні відповідати загальній концепції оформлення торжества. При необхідності колір можна поміняти за бажанням замовника. Вартість такого варіанту визначається в індивідуальному порядку. Головне, що всі вироби характеризуються своєю надійністю, практичністю, легкою вагою та оригінальним дизайном, тому користуються попитом серед закоханих пар, які зважилися на укладення шлюбного союзу. Кожен клієнт може розраховувати на професійну консультацію менеджерів, які допоможуть підібрати необхідну модель виробу в залежності від підібраного стилю заходу та фінансових можливостей замовника.